KBS-UBEZPIECZENIA
KBS KAPITAŁ BEZPIECZEŃSTWO SERWIS

Nasze zadania to:
-Profesjonalna pomoc w tworzeniu osobistych programów zapewniających bezpieczeństwo finansowe i komfort finansowy
-Zapewnienie aktualnej informacji dostosowanej do osobistych potrzeb klientów
-Przedstawianie i obsługa wybranych rozwiązań
-Nadążanie za rozwojem rynku finansowych możliwości dla klientów
-Poszerzanie i aktualizacja oferty o efektywne i przystępne rozwiązania

Ludzie są naszą najważniejszą wartością.

Zapewniamy naszym współpracownikom koncepcje działania pozwalającą im być najlepszymi konsultantami dla klientów. Przyjęta koncepcja niezależności na rynku ubezpieczeniowo-finansowym potwierdziła swoje zalety przez lata działania. Niezależność oferty okazała się cennym założeniem pozwalającym na swobodne układanie oferty pod osobiste potrzeby klientów. Plan Kariery zawodowej i finansowej stanowi unikalne i jedyne rozwiązanie, dzięki któremu nasi współpracownicy osiągają możliwości nieograniczonej swobody dochodów. Partnerzy biznesowi zapewniają ofertę rozwiązań pozwalających na swobodne budowanie osobistych planów finansowych dla klientów. Doceniają wysiłki naszych współpracowników klienci i partnerzy biznesowi.

Oferta KBS:

-Programy indywidualnych i grupowych zabezpieczeń finansowych tworzymy w oparciu o różnorodne instrumenty rynku finansowego oferowane przez wiodące Towarzystwa i Fundusze Inwestycyjne.
-Zapewniamy fachową poradę, obsługę i zawsze aktualne informacje o rynku. Pracujemy z najlepszymi, ale jesteśmy niezależni.

Naszymi partnerami są:
TunŻ: Axa, Ergo Hestia, Gerling, Nationwide, Skandia
TFI: Skarbiec
PTE: Generali
TU: Ergo Hestia, Generali, MTU, PTU, Warta